Głośny doping i pewna wygrana

Strona główna » Aktualności » Głośny doping i pewna wygrana

wielkość tekstu: A | A | A

Doping słyszeliśmy już od pierwszych minut. Chłopakom na pewno to pomogło. W hali, na naszych spotkaniach, jest coraz więcej kibiców i bardzo nas to cieszy. Liczymy na to, że publiczność będzie nas wspierała również w kolejnych spotkaniach - podkreśla Mariusz Szczygieł, trener Viretu CMC Zawiercie. W sobotę jego podopieczni wygrali z drużyną AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce.

Viret CMC Zawiercie - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 30:19 (RELACJA I ZDJĘCIA)

Jesteśmy po meczu z kielecką Politechniką. Jak pan ocenia to spotkanie?

W pierwszej połowie szwankowała skuteczność. Pomimo wielu sytuacji, nie mogliśmy osiągnąć wyższej przewagi niż 3 bramki. W drugiej połowie było już jednak zdecydowanie lepiej i mogłem dać pograć całemu zespołowi, a Mateusz Lewandowski czy Kuba Mroczkowski dorzucili bramki. Bardzo dobrze grali nasi bramkarze - zarówno Marcin Pietruszka, jak i Igor Koła. Wygraliśmy wysoko, chociaż ta pierwsza połowa nie do końca ułożyła się po naszej myśli. Na szczęście w drugiej pokazaliśmy to, co potrafimy zagrać - skuteczną i dynamiczną piłkę ręczną. Dziękuję chłopakom za walkę.

Pomogła wam publiczność?

Zdecydowanie. Doping słyszeliśmy już od pierwszych minut. Chłopakom na pewno to pomogło. W hali, na naszych spotkaniach, jest coraz więcej kibiców i bardzo nas to cieszy. Liczymy na to, że publiczność będzie nas wspierała również w kolejnych spotkaniach.

Teraz czeka nas dłuższa przerwa w rozgrywkach.

Tak, wracamy w listopadzie. Rywale z Bytomia poprosili nas jednak o przełożenie spotkania i zmierzymy się z nimi na wyjeździe już w środę, 7 listopada. Dziesięć dni później we własnej hali podejmiemy obecnego wicelidera - drużynę MUKS Siódemka Mysłowice.

Dodajmy, że w przerwie spotkania odbył się konkurs dla publiczności. Do wygrania było 5 wejściówek do Interfit Club w Zawierciu. Konkursy będą organizowane również podczas kolejnych spotkań Viretu CMC. Serdecznie zapraszamy.

czytano: 56 razy

autor: sport.zawiercie.eu

data dodania: 2018-10-22 09:53:41