Szczygieł: Kibice są fantastyczni

Strona główna » Aktualności » Szczygieł: Kibice są fantastyczni

wielkość tekstu: A | A | A

Nasze zwycięstwo mogło być bardziej okazałe, ale na pewno nie było tak, że było w jakiś sposób zagrożone - podkreślał trener Viretu CMC Mariusz Szczygieł po wygranym (37:31) meczu z UKS MOSM VOCARE BPO Bytom. Szkoleniowiec skierował również wiele ciepłych słów do kibiców.

Viret CMC Zawiercie - UKS MOSM VOCARE BPO Bytom 37:31 RELACJA

W trakcie meczu udawało nam się odskoczyć nawet na siedem bramek przewagi, ale rywale potrafili to zniwelować. Mogę mieć pretensje o obronę, ponieważ nie wyglądała ona tak, jakbym sobie tego życzył - analizował Mariusz Szczygieł. - Z drugiej strony próbowałem różnych ustawień, co przyda nam się w kolejnych meczach. Jeśli chodzi o grę w ataku, to nie mam pretensji, bo mieliśmy trochę pecha, trafiając w słupek czy poprzeczkę. Po raz kolejny na słowa uznania zasługują nasi kibice - podkreśla Mariusz Szczygieł.

Trudno nie zgodzić się z oceną szkoleniowca, ponieważ mecz z rywalami z Bytomia był wyjątkowy. Ze względu na prowadzony doping oraz specjalną syrenę (udostępnioną przez OSP Marciszów) i klaskacze.

Kibice, jesteście wyjątkowi CZYTAJ WIĘCEJ

- Co mecz widzimy, że trybuny coraz bardziej się zapełniają. Ja i zawodnicy słyszymy głośny doping. To dla nas bardzo ważne - wskazuje Mariusz Szczygieł. - Fantastycznie prezentuje się Klub Kibica złożony z dziewcząt z Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Zawierciu. Należą się im wielkie podziękowania. Na trybunach jest też sporo rodzin z dziećmi, ale także starsze i młodsze osoby. Pokazujemy, że piłka ręczna jest widowiskowa, a oglądanie naszych spotkań jest emocjonujące. Mamy dla kogo grać i widać, że w Zawierciu realizowany jest ciekawy projekt - podsumowuje szkoleniowiec Viretu CMC Zawiercie.

Następny mecz w Zawierciu już 9 lutego. Rywalem, już w rundzie finałowej śląskiej II ligi, będzie AZS AGH Kraków lub SPR Grunwald Ruda Śląska.

Fot. D. Bednarz

czytano: 194 razy

autor: sport.zawiercie.eu

data dodania: 2019-01-23 09:36:55

Formularz zapytaniowy

Ciekawostki

  • Aluron Virtu Warta Zawiercie jest beniaminkiem grającym w PlusLidze w sezonie 2017/2018dalej 
  • Swoje pierwsze mecze Viret Zawiercie rozgrywał na betonowym, odkrytym boisku przy hali OSiR Idalej 

Gmina Zawiercie
ul. Leśna 2, 42-400 Zawiercie

tel.: 32 494 12 65
e-mail: urzad@zawiercie.eu

  • 31516
  • 27516
  • 24516
  • 15516
  • 14516
Serwis sportowy miasta Zawiercie będzie poświęcony wszystkim klubom oraz stowarzyszeniom sportowym działającym na terenie Gminy Zawiercie. Jeśli chcesz aby na tej stronie pojawiły się informacje o działalności twojego klubu wyślij je na adres sport@zawiercie.eu
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna