Wygrana juniorów Aluronu Virtu

Strona główna » Aktualności » Wygrana juniorów Aluronu Virtu

wielkość tekstu: A | A | A

21 listopada zawierciańscy juniorzy rozegrali domowy mecz przeciwko SiKReT Gliwice. Młodzi siatkarze Aluron Virtu Warty Zawiercie, po dwóch porażkach z rzędu (0:3 z Będzinem oraz 0:3 z Katowicami), odnieśli ważne zwycięstwo w kontekście zajęcia miejsca w pierwszej trójce i awansu do dalszej fazy rozgrywek.
„Wygrana za trzy punkty cieszy tym bardziej, że wcześniejsze dwa mecze przegraliśmy. Jestem zadowolony z gry drużyny. Było widać, że nareszcie nasza gra zaskoczyła i pokazaliśmy kawałek dobrej siatkówki.” – powiedział po meczu atakujący juniorów Bartosz Głąbek. – „Oczywiście pojawiały się małe błędy, które musimy skorygować. Uważam, że poprawiła się nasza gra w obronie oraz w porównaniu do poprzednich meczów ustabilizowała się nasza gra w ataku. Coraz więcej piłek kończyliśmy z pierwszej akcji, co bardzo cieszy.”

Teraz przed naszą drużyną trzy ostatnie spotkania w tej fazie rozgrywek. Najbliższy mecz juniorzy rozegrają na wyjeździe, ponownie przeciwko drużynie SiKReT Gliwice. Będzie to zaległe spotkanie przełożone z 28 października. „Czeka nas rewanż z Gliwicami i wiemy, że musimy się teraz bardzo przyłożyć dosłownie do każdego meczu. Każde zwycięstwo będzie nas przybliżało do wyjścia z grupy i awansu dalej. Wierzę, że będziemy podchodzić do tych spotkań z pełną motywacją i skupieniem.” – zakończył Bartosz.

Aluron Virtu Warta Zawiercie – SiKReT Gliwice 3:0(25:23, 25:13, 25:18)

Kolejne spotkanie już w następną środę 28 listopada w Gliwicach.

czytano: 190 razy

autor: sport.zawiercie.eu

data dodania: 2018-11-23 08:16:42

Formularz zapytaniowy

Ciekawostki

  • Aluron Virtu Warta Zawiercie jest beniaminkiem grającym w PlusLidze w sezonie 2017/2018dalej 
  • Swoje pierwsze mecze Viret Zawiercie rozgrywał na betonowym, odkrytym boisku przy hali OSiR Idalej 

Gmina Zawiercie
ul. Leśna 2, 42-400 Zawiercie

tel.: 32 494 12 65
e-mail: urzad@zawiercie.eu

  • 31516
  • 27516
  • 24516
  • 15516
  • 14516
Serwis sportowy miasta Zawiercie będzie poświęcony wszystkim klubom oraz stowarzyszeniom sportowym działającym na terenie Gminy Zawiercie. Jeśli chcesz aby na tej stronie pojawiły się informacje o działalności twojego klubu wyślij je na adres sport@zawiercie.eu
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna